Online reportáž

Hr. Králové - Plzeň 0:3
Utkání končí, Plzeň v Hradci Králové vyhrála 3:0 a slaví mistrovský titul.
90.
Korunovace Plzně se protahuje, sudí Bílek nastavil sedm minut kvůli přerušené hře ze druhé půle.
87.
Sparta zvýšila na 3:0, druhý gól přidal Kadlec.
69.
Sparta zvyšuje vedení na 2:0. Kdařábek přihrál před prázdnou branku Kadlecovi, který už jen míš doklepl do sítě.
61.
Zbyněk Pospěch z Dukly měl na kopačce vyrovnání duelu se Spartou, ale šanci neproměnil.
61.
Hrací plochu v Hradci Králové zahalil hustý dým. Fanoušci používají pyrotechniku. Sudí Bílek hru přerušil, pokud se situace bude opakovat, zápas předčasně ukončí.
52.
Dukla do druhé půli vstoupila velmi aktivně, Sparta musí pozorně bránit.
48.
Plzeň vede v Hradci Králové už 3:0. Hostující hráč nastřelil břevno, míč se snesl před branku, kde míč pohodlně dostal za čáru Čišovský.
46.
Zápasy po přestávkách pokračují.
45.
První pětačtyřicetiminutovka skončila i mezi Spartou a Duklou, Letenštví vedou 1:0, k titulu má ale blíž Plzeň.
45.
První poločas v Hradci Králové skončil. Plzeň je blízko k mistrovského titulu.
42.
Druhou Daridovu přízemní ránu už Koubek lapil.
38.
Střelu plzeňského Kovaříka jen patičkou usměrňoval Rajtoral, domácí branku jen těsně minul.
35.
Sparta měla velkou příležitost na zvýšení vedení. Hušbauerovi střelu Rada vyrazil, poté kryl i pokus Krejčího.
30.
Po chybě v hradecké obraně se do úniku dostal Bakoš, ale balon mu utekl a před Koubkem už nedokázal přesně zakončit.
28.
Hradec Králové se pomalu dostává do hry a kombinuje na útočné polovině. Brankáře Kozáčika zatím ale nijak výrazně neohrozil.
21.
Sparťanský gólman Vaclík si připsal první vážnější zákrok, když zkrotil Borka.
15.
Sparta vede nad Duklou 1:0. Trestný kop přesnou technickou střelou proměnil ve vedou gól Lukáš Vácha.
10.
Plzeň zvyšuje vedení na 2:0. Na Horváthův roh nejvýše vyskočil Procházka a hlavičkou se trefil přesně. Zdá se, že Plzeň si už titul vzít nenechá.